Naruto:Mise I

29. dubna 2012 v 14:09 | Konan |  Akatsuki Povídky

Povídka

Kdo je ráčen si povídku přečíst :) více v CČ..

Takže moje stará "trapná" Povídka :D Je krátka aneb je psána trochu na rychlo.Takže na chyby mě klidně upozorněte na chyby v komentářích :D

"Ááchh..Miluju horké lázně" Vzdechl si Naruto.V tom si všiml Jiraiy jak se pokouší vylést na zeď.
"Jiraiyo-Sensei , o co pokoušíte ?!" Zeptal se vyzvídavě Naruto. "Naruto ,Naruto" Povzdychl si Jiraya. "Chodíš tu déle jako já,a to nevíš kde mají ženy lázně?"Zeptal se Jiraya.
Za chvíli se za Jiraiyou objevil Naruto a pěstí ho trefil do obličeje.Jiraya v ten moment spadl zpět do vody.Když už se stmívalo všichni stály před budovou s názvem : Onsen (horké lázně).
"Takže děcka vy se vraťte do Konohy a na mě tady ještě čeká prácička" Řekl Jiraya.
"Ta prácička je myšlená jako NIGHT CLUB?!"Řekla naštvaně Sakura "Sa-ku-ra...." Řekl si Naruto.
No jak by smet Naruto ležel na zemi s otlačenou pěstí.Sakura šla pyšně cesou do Konohy .Poslední co řekla bylo "Psh". Večer si Naruto lehl na postel a přemýšlel jestli někdy přivede Sasukeho zpět do Konohy.V ten moment někdo zaťukal na okno. Naruto vstal a otevřel okno.Stál tam Shikamaru.
"Naruto,Hokage-Sama tě žádá aby si přišel do jejího sídla." Dořekl Shikamaru. "Hned tam budu" odpověděl Naruto a Shikamaru zmizel. Naruto se tedy znova oblékl a šel do sídla Tsunade-beechan . Když už tam došel zaklepal na dveře a z místnosti se ozvalo "Dále". Naruto vstoupil a zeptal se "Babi-Tsunade co jste potřebovala?". Tsunade poprosila Shizune ať donese papíry ohledně mise co plnil nedávno Naruto. "Přečti si to pořádně." Naruto vzal papíry do ruky. "To,to jaktože má mise není splněna?" Zeptal se udiveně Naruto. "Po ukončení tvé mise jsme poslali pár lidí s Ambu aby překontrovali že tam zůstalo tělo po Honaisuhi, nebylo to tam." Dořekla Tsunade. "No to si děláte srandu!" vykřikl Naruto. Tsunade sklopila hlavu a dopověděla "Je to pravda. Misi budeš muset splnit podruhé.Tentokrát s tebou pošleme Saie a Sakuru". "Fajn Tsunade-Sama". Naruto vyšel z místnosti a zamířil zpět do svého bytu."

DALŠÍ DEN

Zdřéjmě to Tsunade-Sama rozhlásila Saiovi a Sai Sakuře. V šest hodin ráno někdo klepal Narutovi na dveře.Naruto si obul papuče a šel otevřít. Stála tam natěšená Sakura s oblečením ve dlaních . "Sakuro,co to je?" Zeptal se ospalý Naruto. "Sai mi udělal laskavost a v noci ti vzal oblečení,přinesl mi ho a já ho vyprala .Přece nemůžeš být na misi smrdutý." Vykřikovala usmátá Sakura.Sai jen přikývoval ,protože asi dostal nakládačku. Naruto se šel obléct a vyrazily před bránu .Ano,Ano :D Trapas jak dělo,však co :D Proč bych se s vámi nepodělila :D

*Konan*

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Koho máte z Akatsuki Nejraději?

Pein 8.1% (15)
Konan 11.8% (22)
Zetsu 5.9% (11)
Tobi 8.6% (16)
Hidan 11.3% (21)
Kakuzu 5.9% (11)
Sasori 7.5% (14)
Deidara 18.3% (34)
Itachi 17.2% (32)
Kisame 5.4% (10)

Komentáře

1 Aideilisa Aideilisa | 26. května 2012 v 13:19 | Reagovat

Ahoj budou i další povídky? Tahle se povedla :-D

2 Hatake-Chaoss Hatake-Chaoss | 28. května 2012 v 11:47 | Reagovat

[1]: Naše tobi dělá povídku přímo na cz-akatsuki :) tákže se můžete těšit ;)

3 Konan Konan | 8. června 2012 v 21:04 | Reagovat

Můžu tu strčit povídku co přepisuji ze zpráv do povídkové formy:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama